Autor 11:32 Vox populi

Liderzy wśród fanów na fanpage. Luty 2021

Lista osób, które najczęściej komentowały i reagowały na nasze posty na Facebooku. Doceniamy to, że razem z nami chcą stworzyć coś nowego i oryginalnego. Nie lubimy bierności!

W ubiegłym roku informowaliśmy Was, że będziemy wyróżniać liderów wśród fanów naszego fanpage na Facebooku. O kim mowa? Są to osoby najbardziej aktywne, które nie tylko w różny sposób reagują na nasze posty, lecz również zamieszczają ciekawe komentarze i włączają się do dyskusji. Jest to dla nas istotne, gdyż lubimy mieć z Wami kontakt. Nie lubimy bierności lub śledzenia naszych mediów społecznościowych tylko po to, by coś z nich zapożyczyć ?‍♀️?‍♂️

Chcemy Wam – tak jak poprzednio – podziękować za wszelakie oznaki aktywności na naszym fanpage! Mamy nadzieję, że tego typu artykuły przyczynią się do tego, że na liście wyróżnionych fanów będą pojawiać się także nowi użytkownicy.

Jeszcze raz dziękujemy! Razem tworzymy i będziemy tworzyć coś nowego i na swój sposób oryginalnego! Według nas nie ma nic gorszego niż publikowanie płytkich artykułów na blogu czy wpisów na Facebooku. Często tylko po to, by zwiększać atrakcyjność swojego bloga w celu nawiązania nowych współpracy i czerpania korzyści wyłącznie dla siebie ?‍♀️?‍♂️

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą aktywność! Jeżeli ktoś z Was – kto przeczytał ten artykuł bezpośrednio na naszym blogu – jeszcze nie obserwuje naszego fanpage, to gorąco Was tam zapraszamy! Często publikujemy nowe posty, a co pewien czas organizujemy dla Was tzw. Social Event, gdzie Wasze zdjęcie i link do profilu na Instagramie mogą być wyróżnione w formie zdjęcia w tle naszego fanpage przez 7 dni ??

Link do naszego fanpage Cyklopara ? https://www.facebook.com/cyklopara

Dziękujemy!
Monika i Piotrek ?‍♀️?‍♂️

(Visited 147 times, 1 visits today)
Close