Autor 11:38 Vox populi

Wyciągamy wnioski z pierwszego filmu z serii DO WAS OD NAS

Przeanalizowaliśmy wszystkie komentarze pod naszym filmem i wyciągamy wnioski. Doceniamy wszystkie Wasze wypowiedzi. Co Wam się podoba w naszej rowerowej działalności, a co nie.

Minęły ponad dwa tygodnie od publikacji naszego premierowego odcinka z serii DO WAS OD NAS, gdzie prosiłem Was o szczerość i m.in. o podanie co najmniej jednej zalety, i co najmniej jednej wady w sposobie prowadzenia naszego rowerowego bloga. Obiecałem również, że po pewnym czasie zbiorę Wasze odpowiedzi – mówiąc kolokwialnie – do kupy i powstanie specjalny artykuł bądź filmik na naszym kanale YouTube. Tak też czynię ?

Niestety trochę jestem zawiedziony, że tak bardzo mało dobrze mi znanych w świecie rowerowych mediów osób odważyło się wypowiedzieć pod tym filmem ?‍♂️. Kochani, skoro sam prosiłem Was o konstruktywną krytykę, to nie ma co się bać tego, że razem z Moniką obrazimy się bądź przestaniemy obserwować Wasze profile. Mam nadzieję, że w przypadku kolejnego odcinka z tej serii napiszecie mi co Wam leży na wątrobie hehe.

Zanim przejdę do rzeczy

Nie bez powodu pomijam komentarze, które opowiadają o tym w jaki sposób trafiliście na naszego bloga czy kanał na YouTube. Jest to ważne wyłącznie dla mnie samego, gdyż to właśnie ja zajmuję się kwestiami technicznymi związanymi z naszą rowerową „działalnością”. Nie wszyscy pamiętali o pierwszym pytaniu, ale ogólnie jestem zadowolony z Waszego feedback’u.

Informuję Was także, że będę opowiadał o najczęściej pojawiających się zaletach i wadach wyłącznie własnymi słowami bez wstawiania cytatów Waszych komentarzy. Jeżeli ktoś z Was chce potwierdzić autentyczność tego artykułu, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z sekcją komentarzy pod poniższym filmem.

Co Wam się u nas podoba

Jeśli chodzi o kwestie związany z pozytywnymi odczuciami płynącymi z naszych filmów i artykułów, to najczęściej pisaliście o tym, że nagrywamy swoje filmy na luzie, bez jakiejkolwiek spiny i jesteśmy naturalni. Nie ważne czy to film, wpis na Facebooku czy na Instagramie.

Podoba Wam się również nasze podejście do rowerowania, że nie udajemy ekspertów (co ponoć często spotykacie na innych rowerowych blogach), a nasze filmy oraz ich forma są przeznaczone dla każdego, od rowerowego amatora do tych bardziej wkręconych w świat kolarstwa ludzi.

Komentarzy tego typu było sporo i czasami były wręcz identyczne, ale to świadczy wyłącznie o tym, że jednak coś w tym jest i komentujący zgadzali się co do odczuć związanych z naszym blogiem.

Co Wam się nie podoba

Natomiast co do negatywnych odczuć, to najczęściej odnosiliście się do tematu porzucenia nagrywania odcinków z nowymi gośćmi na naszym kanale YouTube. Bardzo Wam się to spodobało i teraz czegoś Wam brakuje. Nie ukrywam, że jestem tego samego zdania. Tak jak mówiłem na filmie, tak teraz piszę, że wyciągam wnioski z Waszych komentarzy. Już niedługo, bo 17 lipca bieżącego roku będziemy wyjeżdżać z Moniką do Warszawy w celu nagrania pierwszego w tym roku odcinka z nowym gościem na naszym YouTube ??. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z powrotu tej serii odcinków i z przyjemnością wysłuchacie rowerowych historii nowych cyklistów i cyklistek.

W dużo mniejszym stopniu zwracaliście nam uwagę na to, że czasem z naszych filmów czuć lekki krytycyzm, a filmy pojawiają się dość rzadko lub są za krótkie. Co do krytycyzmu i opowiadania o tym w sposób otwarty, że niektórzy zaczęli „małpować” nasze rowerowe pomysły… Słyszałem podobną krytykę od kilku innych osób, więc coś w tym musi być ?. Obiecuję i postaram się już nie poruszać tego typu tematów zarówno w naszych mediach społecznościowych, jak i na YouTube.

Jeśli chodzi o czas trwania odcinków, to z doświadczenia wiem, że zdania są podzielone. Niektórzy z Was preferują długie odcinki trwające około 20-30 minut, a niektórzy wręcz przeciwnie po 10-15 minut. Jak dobrze wiecie nie da się wszystkich zadowolić ?. W zależności od tematyki odcinka, raz będą odcinki dłuższe, a raz krótsze. Niestety w tej kwestii nie byliście jednomyślni, więc trochę ciężko mi się do tego odnieść.

Podsumowanie

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy mieli odwagę i napisali konstruktywne komentarze. Pojawiały się również wpisy naszych hejterów, którym kompletnie nic się nie podoba i nie widzą żadnych plusów. Zastanawiam się czemu jeszcze nas obserwują. Osobiście dawno przestałbym subskrybować taki kanał ??️

Kolejne pytanie do Was przygotuje Monika. Nie mam pojęcia czego będą dotyczyły, ale liczymy na Wasze większe zaangażowanie ??

Pozdrower!
Piotrek z bloga Cyklopara

(Visited 158 times, 1 visits today)
Close