Autor 11:26 Opowieści

CO MAMY – nowa seria na YouTube

Krótkie maksymalnie 10 minutowe odcinki z prezentacją lub pierwszymi wrażeniami dotyczącymi produktów, z których korzystamy na co dzień.

Kolejna z nowych serii nie będzie czymś specjalnie wyjątkowym, lecz w prosty sposób ułatwi Wam odnalezienie konkretnej treści na naszym kanale YouTube. Nam natomiast pozwoli na odseparowanie materiałów stricte recenzyjnych od tych związanych z prezentacją produktów, z których korzystamy na trasie. A konkretnie?

Konkrety związane z nową serią

W nowej serii nazwanej przez nas „coMamy” znajdziecie zarówno prezentacje, jak i nasze pierwsze wrażenia dotyczące sprzętu, z którego korzystamy na co dzień. Oczywiście podczas naszych rowerowych wypraw. Kiedy zakupimy sobie coś nowego (np. nowy licznik GPS), to w miarę szybko będziecie mogli spodziewać się nowego filmu z jego prezentacją.

Wszystkie odcinki z nowej serii odbierajcie jako zapowiedź pełnej rozbudowanej recenzji danego produktu. Dzięki temu zabiegowi nie będziemy musieli Was spamować relacjami i odpowiadać na wiele prywatnych wiadomości w mediach społecznościowych typu:

Czy nagracie recenzję tej lampki?

W tym roku nasze plany są wręcz ogromne ?. Chcemy w ten sposób zorganizować sobie więcej wolnego czasu. Będziemy mogli poświęcić go na nagrywanie kolejnych filmów czy przygotowywanie ciekawych artykułów na blogu. Wydaje nam się, że będziecie zadowoleni.

Jak często

W obecnej chwili ciężko odpowiedzieć nam na pytanie jak często będą pojawiały się filmy z nowej serii „coMamy„. Jak dobrze wiecie, większość zapytań z ofertami o współpracę z nami po prostu odrzucamy (znacie już powód, prawda?) i wszystkie produkty kupujemy za własne pieniądze. Nie wiemy na ile będziemy mogli sobie pozwolić w danym miesiącu i na co będziemy mieli ochotę. Sądzimy, że raz lub dwa razy w miesiącu to będzie takie minimum ?

Czas trwania odcinków

Ostatnimi czasy nawet nam samym nie chce się oglądać długich filmów na YouTube. Lubimy krótkie odcinki, które zawsze można obejrzeć np. przy kawce z rana, podczas przerwy w pracy czy przed pójściem spać. Rozsądny czas trwania odcinka z serii „coMamy” to będzie maksymalnie 5-10 minut.

Dłuższy czas trwania odcinka zarezerwowany jest dla innych serii na naszym kanale – dla każdego coś miłego. Na pewno najdłuższe filmy będą z nowymi rowerowymi gośćmi, relacji ze zgrupowań i naszych dalszych rowerowych wyjazdów.

Podsumowanie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc niebawem ruszymy – potocznie mówiąc – z kopyta. Oby tylko tegoroczna wiosna była w miarę bezdeszczowa i z zadowalającymi temperaturami ???. Wiemy, że nadzieja jest matką głupich, ale liczymy na na prawdę dobrą rowerową zabawę w tym roku.

Pozdrawiamy!
Monika i Piotrek ?‍♀️?‍♂️

(Visited 111 times, 1 visits today)
Close