Autor 19:15 Featured, Relacje, Wideoblog

Testy rowerów BMC w Sobótce

Relacja z testów rowerów w Sobótce, których organizatorem było BMC LAB Wrocław. Przedstawiamy Wam szosę Teammachine SLR01 One oraz Timemachine 01 Road Three.

W niedzielę tj. 15 sierpnia 2021 roku wzięliśmy udział w testach rowerów marki BMC w Sobótce. Organizatorem całego wydarzenia było BMC LAB Wrocław. Z całej gamy dostępnych modeli rowerów wybraliśmy dwa. Jak myślicie, jakie? Zgadza się, szosowe!

Interesował nas przede wszystkim rower BMC Teammachine SLR01 One, czyli najdroższy rower w ofercie tego producenta. Dlaczego akurat ten? Chcieliśmy się przekonać na własnej skórze czy jest taka ogromna różnica w porównaniu do naszych osobistych szosówek. Zarówno pod względem lekkości roweru, jak i kultury pracy bezprzewodowego napędu SRAM Red AXS.

Później zdecydowaliśmy się przejechać na rowerze aerodynamicznym BMC Timemachine 01 Road Three, bo również nigdy nie mieliśmy takiej okazji. Już na dużo niższym osprzęcie i w dużo niższej cenie, ale jechało mi się na tym rowerze dużo przyjemniej. Nawet mimo bardziej sportowej pozycji za kierownicą i wyższej wagi.

Natomiast wszelkie opinie i wrażenia z jazdy zawarte w filmie są wyłącznie z perspektywy kolarzy jeżdżących rekreacyjnie, i nie mających do czynienia z takimi rowerami na co dzień. Poniżej znajdziecie jeszcze linki do rowerów, o których opowiadamy:

BMC Teammachine SLR01 One: Link do roweru
BMC Timemachine 01 Road Three 2022: Link do roweru

Pozdrawiamy i dziękujemy ekipie BMC LAB Wrocław zarówno za miłe przyjęcie nas, jak i świetną rowerową atmosferę podczas testów.

(Visited 282 times, 1 visits today)
Close