Autor 18:30 Vox populi, Wideoblog

Kody rabatowe, nowa seria i małpowanie nas

Wyrażamy własne zdanie na temat rozdawania kodów rabatowych, opowiadamy o nowej serii na YouTube i o małpowaniu naszych pomysłów.

Oto pierwszy odcinek z nowej serii POGADUCHY na naszym kanale. W serii tej znajdziecie luźne rozmowy na różnorakie tematy, w większości związane stricte z rowerami i rekreacyjnym kolarstwem szosowym. Jeżeli nas dobrze znacie, to wiecie że nie boimy się wyrażać własnego zdania. Nie dbamy o to, aby komuś słodzić i nie przejmujemy się tym, czy dana marka po usłyszeniu naszej opinii zrezygnuje ze współpracy z nami czy nie.

W pierwszym odcinku opowiadamy o tym, czego możecie się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Kompletne plany na 2021 rok znajdziecie tutaj. Wyrażamy także własne zdanie na temat rozdawania kodów rabatowych i dlaczego nigdy czegoś takiego u nas nie zobaczycie – a moglibyście w każdej chwili. Dbamy o swoją wiarygodność i chcemy być co do Was jak najbardziej uczciwi ??. Nie bierzemy przysłowiowej darmochy w zamian za promowanie dobrej opinii danego produktu w mediach społecznościowych. Wspominamy w odcinku także o małpowaniu się po nas przez niektóre rowerowe blogi. Tyczy się to nie tylko artykułów, lecz także pomysłów które przyjęły się w stosunku do osób nas obserwujących. Niektórzy nawet próbują nawiązywać swoim logotypem do naszego ?‍♀️?‍♂️. Ogólnie cieszymy się z faktu, że ktoś czerpie inspirację z naszej rowerowej działalności zarówno na YouTube, jak i w innych mediach społecznościowych. No bo jak już coś kraść to od tego lepszego. Mamy rację? ?

Dajcie proszę znać w komentarzu pod filmem na YouTube, czy chcecie oglądać więcej tego typu mniej lub bardziej kontrowersyjnych i drażliwych tematów w formie opowieści na rowerach. Będzie to pewnego rodzaju uzupełnienie kategorii Vox Populi na naszym blogu, gdzie poczytność tych artykułów jest nawet 6-krotnie wyższa ?

Pozdrawiamy!
Monika i Piotrek ?‍♀️?‍♂️

(Visited 112 times, 1 visits today)
Close