Autor 19:01 Opowieści

Co planujemy w 2021

Wydaje nam się, że również jesteście ciekawi co planujemy w 2021. Prawda? Między innymi będziemy kontynuować dzieło Piotrka, czyli poznawać i promować nowe rowerowe postacie na naszym kanale YouTube.

Jesteśmy pewni, że zastanawialiście się nad tym, co zaplanujemy dla Was na rok 2021. Mamy rację? Bardzo długo nad tym myśleliśmy i ostatecznie lista punktów do zrealizowania już na początku bieżącego roku przerosła nasze możliwości 😅. Odchudziliśmy ją co nieco i w tym pierwszym — oczywiście 2021 roku — artykule chcielibyśmy się nią z Wami podzielić.

Kontynuacja dzieła Cycling Chief

Dokładnie tak! W tym roku na poważnie zajmiemy się naszym kanałem Blog Cyklopara na YouTube. Nie będą to jedynie relacje z naszych zarówno krótkich, jak i długich tras. Będziemy wspólnie kontynuować to, co zapoczątkował Piotrek na polskim YouTube jako Cycling Chief. To właśnie u nas będziecie poznawać nowe rowerowe twarze. Będą to zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

W tym celu już od pewnego czasu zaczęliśmy zbroić się m.in. w kamerkę GoPro oraz niezbędne do niej akcesoria. Dlaczego? W ubiegłym roku Piotrek był zmuszony ją sprzedać. Wraz z akcesoriami. Nie będziemy kupować “byle czego”. Jesteśmy pedantami, a jakość naszych niektórych nowszych filmów kręconych podstawowymi wersjami GoPro doprowadzają nas do “krwawienia oczu”. Przede wszystkim Piotrka 😅. Nie wiemy czy wiecie, ale kilku większych polskich YouTuberów pisało właśnie do niego z pytaniami jak to robi, że jakość jego filmów była tak wysoka.

Gdzie, kiedy i jak?

Jak to będzie się odbywało? Tym razem nie będziemy publikować głosowań (jak to było kiedyś), że sami wybieraliście z kim wolelibyście obejrzeć odcinek w pierwszej kolejności. Z konkretnymi cyklistami i cyklistkami będziemy umawiać się prywatnie, a na naszym blogu i fanpage pojawi się informacja z datą wyjazdu do danego miasta czy wsi. Dowiecie się również o tym, z kim będziemy nagrywać dany odcinek.

Zastanawiamy się również nad jedną kwestią. W zależności od ilości wolnego czasu, jakim będziemy dysponować w dany weekend, chcielibyśmy się spotkać również z naszymi hmm… Jak to ująć. Może napiszemy to tak… Z naszymi fanami 😉. Tak więc jednego dnia nagrywalibyśmy odcinek z konkretną osobą, natomiast drugiego dnia jakiś wspólny wypad i poznawanie nowych miejsc.

Wydaje nam się, że brzmi to bardzo interesująco. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja w kraju i na świecie nie popsuje tych planów. W najgorszym wypadku będziemy zmuszeni mocno ograniczyć liczbę nowych rowerowych gości na naszym kanale. Tfu… Tfu… Wypluć i odpukać! 🙂

Powrót blogowych zgrupowań

W obecnej chwili jest to niestety niemożliwe z racji na obostrzeń. Jednakże chcemy do tego wrócić i organizować dla Was rowerowe zgrupowania. Tak jak to było w Międzyzdrojach czy Bieszczadach. Tym razem będziemy raczej celować w typowo szosowe klimaty. Bo to kochamy i to nam daje mnóstwa frajdy! Nie wykluczamy połączenia szosy i górskich widoków 😊👍

Każda impreza Cyklopary będzie oczywiście udokumentowania na naszym kanale na YouTube. W tym roku jednak będzie się to odbywało nieco inaczej. Tak, tutaj też będą zmiany 😉. Tym razem nie będzie takiej sytuacji, że ktoś będzie czuł się źle w obecności jakichś nowych, nieznanych dotąd przez nas ludzi. Zaproszenia na zgrupowania będą przez nas wysyłane wyłącznie do sprawdzonych osób z grona naszych znajomych, obserwujących nasz fanpage i biorących aktywny udział na naszej grupie na Facebooku.

Nie wykluczamy łączenia zgrupowań z innymi rowerowami grupami na Facebooku czy rowerowymi kanałami na YouTube. Czas pokaże na ile będziemy sobie mogli pozwolić w tym roku. Wielu z Was znamy wyłącznie z rozmów na Instagramie czy Messengerze i w końcu chcielibyśmy z Wami pokręcić na dwóch kółkach 😊👍

Udział w amatorskich wyścigach

W ubiegłym roku niestety większość wyścigów, w których mieliśmy wziąć udział, zostało odwołanych. Udało nam się wspólnie pokręcić tylko na GPA Rajdy dla Frajdy – woj. opolskie. Jeżeli nie pojawią się jakieś nowe obostrzenia związane z Covid19, to planujemy wziąć udział w wielu różnego rodzaju amatorskich rowerowych zawodach. Nie tyczy się to tylko i wyłącznie naszego regionu. Wszystko zależy od wolnego czasu, no i oczywiście budżetu.

Jeżeli ktoś z uczestników będzie chciał jechać naszym tempem, to gorąco zapraszamy do wspólnego kręcenia w zawodach! Wspólnie nagramy relację i na pewno będziemy się dobrze bawić. W dobrej atmosferze kilometry lecą w zastraszająco szybkim tempie 😊

Imprezy rowerowe. Będziemy tam!

W ubiegłym roku miało być tak dużo testów rowerów, że myśleliśmy nawet o utworzeniu oddzielnej kategorii na naszym blogu. Niestety sytuacja związania z Covid19 pokrzyżowała nam plany, bo większość tego typu imprez zostało odwołanych.

W tym roku planujemy odwiedzić kilka sklepów rowerowych, które będą organizatorami różnego rodzaju testów czy prezentacji zarówno rowerów, jak i części czy akcesoriów rowerowych. Odwiedzimy wiele sklepów rowerowych. Nie tylko te z którymi współpracujemy, czyli Bike Room i KORBA.

Oczywiście wszystko będzie udokumentowane, zarówno na naszym blogu, jak i na kanale YouTube. Także w tym celu doposażamy się w kompletny zestaw GoPro.

Uda się? Nie możemy się doczekać!

Mamy nadzieję, że uda nam się w pełni, a przynajmniej w większości zrealizować nasze blogowe plany w 2021. Nie chcemy, aby nasz blog był taki jak inne blogi z tej samej branży. To żadna sztuka powielać czyjeś pomysły i myśleć tylko i wyłącznie o tym, co można na tym zyskać 🤷

W tajemnicy możemy Wam jeszcze napisać, że pierwsze osoby do nagrania wspólnego odcinka już zostały przez nas wybrane. Tak więc prosimy, zerkajcie co jakiś czas na swojego Messengera lub Instagrama. Ciiiiiii… 😉🤫

Do zobaczenia na trasie!
Monika i Piotrek 🚴‍♀️🚴‍♂️

(Visited 286 times, 1 visits today)
Close