Autor 12:16 Opowieści

DO WAS OD NAS – nowa seria na YouTube

Prezentujemy Wam w 2021 roku pierwszą z nowych serii filmów na naszym kanale YouTube. Co to takiego? Jaki jest tego cel?

Nowa seria filmów na YouTube - blog Cyklopara

Kochani! Tak jak wspominaliśmy jakiś czas temu na naszej relacji na Instagramie, powoli zaczynamy odkrywać kolejne karty w 2021 roku co do prowadzonego przez nas kanału na YouTube: Blog Cyklopara.

Długo zastanawialiśmy się, jak ponazywać nowe serie filmów i doszliśmy do wniosku, że nie ma co kombinować ?. Pierwsza seria, której premierowy odcinek pojawi się już niedługo, nosi nazwę DO WAS OD NAS. Według nas bardzo dobrze oddaje treść jaką tam będziecie mogli znaleźć.

Po co nowe serie filmów

Po co nowe serie na kanale? Chcemy mieć z Wami większy kontakt i chodzi nam tu przede wszystkim o społeczność na YouTube. Statystyki nie kłamią i mówią nam wprost, że większość subskrybentów kanału Blog Cyklopara nie obserwuje naszego fanpage, a na bloga zagląda tylko od czasu do czasu. Z reguły jednak pod naszymi filmami pojawia się dużo więcej komentarzy niż w innych mediach społecznościowych, więc nasze rowerowe treści na YouTube dochodzą do znacznie większego grona odbiorców.

Lubimy mieć dobry kontakt z osobami podzielającymi naszą pasję do rowerów. Dlatego też naszym priorytetem w 2021 jest rozwijanie naszego rowerowego vloga Blog Cyklopara. Nawet kosztem pozostałych mediów. Nowe serie powinny – a przynajmniej taką mamy nadzieję – zachęcić do brania udziału w dyskusjach i procesie tworzenia rowerowej społeczności co raz to większe grono odbiorców naszych filmów.

Do Was od nas

Nowa seria DO WAS OD NAS będzie odwrotnością tego, czego ostatnimi czasy jest pełno na różnego rodzaju vlogach. Zapewne większość z Was kojarzy serię Q&A, czyli z angielska Questions and Answers. Filmy te polegają na tym, że w komentarzu pod danym filmem zbierane są pytania od społeczności, a następnie twórca wybiera kilka z nich i publikuje wraz odpowiedziami w formie nowego filmu.

Wydaje nam się, że znacie nas już bardzo dobrze i wiecie, że lubimy troszkę zamieszczać w Internecie. Z nowymi seriami na naszym YouTube będzie tak samo ?. O czym więc będą te filmy? To właśnie my będziemy zadawać Wam pytania i to Wy będziecie na nie odpowiadać w sekcji komentarzy pod naszym filmem. Brzmi interesująco?

Dlaczego nie chcemy zadawać małego pytanka na końcu naszych innych filmów? Po prostu nie chcemy sztucznie podbijać liczby wyświetleń. Nasze zdanie jest takie, że skoro dany odcinek tyczy się konkretnej tematyki, to nie widzimy sensu pojawiania się w komentarzach Waszych odpowiedzi czy pytań dotyczących jedynie ostatniej minuty z odcinka czy nawet dwóch. W dodatku jeszcze dotyczących kompletnie oderwanych od tematyki filmu treści. Zgadzacie się z nami?

Jakie pytania i jak często

Chcemy, abyście wręcz bezinteresownie zaglądali na nasz rowerowy kanał Blog Cyklopara. Nie tylko wtedy, kiedy otrzymacie powiadomienie o nowych materiałach czy zobaczycie grafikę premierową na naszych pozostałych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/cyklopara
Instagram (Piotrek): https://www.instagram.com/cyclingchief
Instagram (Monika): https://www.instagram.com/monika.salinska

Pytania, które będziemy do Was kierować będą bardzo zróżnicowane. Czasem może zdarzyć się tak, że nie będą one nawet dotyczyły stricte rowerowych tematów. Chcemy, abyście jeszcze lepiej nas poznali. Często będziecie widzieć nas tak, jak wyglądamy na co dzień. Wszystkie filmy na vlogu rowerowym w strojach czy kaskach rowerowych to też nie jest za dobre posunięcie. Często też mamy założone rowerowe okulary i podczas naszych wypowiedzi nie widzicie tego co mówią nasze oczy. Mówimy o tym, gdyż sami ostatnimi czasy zaczęliśmy zwracać na to uwagę.

Filmy z serii DO WAS OD NAS będą pojawiały się co najmniej raz w tygodniu. Może i częściej, w zależności od tego czy nowa seria dobrze się przyjmie czy nie. Nie będą też przesadnie długie. Będziecie mogli je obejrzeć i napisać komentarz chociażby na przerwie w pracy czy najnormalniej w świecie siedząc na kibelku ?. Nam samym odechciewa się oglądania długich odcinków, jeżeli nie dzieje się w nich nic interesującego.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ta seria, a my wspólnie z Wami stworzymy fajną rowerową społeczność. Poznamy się nieco bliżej i z coraz to większą grupą zaufanych osób będziemy organizować rowerowe zgrupowania ??

Pozdrawiamy gorąco!
Blog Cyklopara

(Visited 85 times, 1 visits today)
Close