Autor 07:04 Opowieści

Powrót na YouTube

Czy założymy nowy kanał na YouTube? Czy będziemy poznawać nowe cyklistki i nowych cyklistów? Odpowiadamy na najczęściej zadawane nam pytanie.

Z wielu stron, czy to z Instagramu czy Facebooka, nadlatują do nas wiadomości z zapytaniami o nasz powrót na YouTube. Kiedy będą nowe odcinki, jakie miasta planujemy odwiedzić z rowerami i tak dalej, i tak dalej. Tutaj postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Po pierwsze, to Cyklopara nie ma jeszcze swojego profilu na YouTube. Do tej pory nagrywał tylko Piotrek. W najbliższym czasie nie planujemy nagrywania żadnych wspólnych filmów. Dlaczego? W chwili obecnej nie posiadamy żadnego sprzętu do nagrywania, a jak najwięcej swojego wolnego czasu chcemy spędzać razem. Czy to na rowerach czy nie, to już nie ma znaczenia. Nagrywanie dobrych materiałów znacząco wydłuża czas wspólnej przejażdżki. Nie wspominamy już o montażu, który jest czasochłonny. Nie chcielibyśmy też robić filmów na tzw. odczepnego, aby tylko coś opublikować i zbierać lajki.

Po drugie, Piotrek stracił zapał do jakiegokolwiek nagrywania materiałów na YouTube przez swoje ostatnie przejścia, o których możecie przeczytać tutaj. Nie chcemy się zmuszać. Chcemy regularnie publikować artykuły na blogu. Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że wszystko co opisujemy mamy w głowach. Tak na prawdę wystarczy chwila, aby wszystkie sytuacje i emocje z trasy obrać w słowa i przekazać je Wam właśnie w taki, a nie inny sposób.

Nie wykluczone, że będziemy poznawać nowych kolarzy i wspólnie zamieszczać artykuły na naszym blogu. Niektórzy z Was plotkują, że koniec nagrań z nowymi cyklistkami, bo Piotr ma już swoją kobietę. Nic bardziej mylnego. Nie jesteśmy o siebie toksycznie zazdrośni. Planujemy powoli kilka wyjazdów, na liście jest m.in. Kraków, Warszawa i Wrocław. Na naszym fanpage będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych wyjazdach. Chyba, że będziemy chcieli pojeździć tylko we dwoje, wtedy będzie cisza.

To Wasze ostatnie słowo?

W roku 2020 nie planujemy żadnych zmian w tym kierunku. Mimo tego, że tak wielu z Was chciałoby nas oglądać i żebyśmy kontynuowali to, co zapoczątkował właśnie Piotrek – Cycling Chief.

Nikt nie wie co przyniesie kolejny rok. Być może zaczniemy coś działać w tym kierunku. Na pewno nie będziemy się zmuszać, bo ktoś tego chce. Tworzenie tego typu materiałów na siłę nigdy nikomu nie przyniosło i nie przyniesie nic dobrego.

Mamy nadzieję, że teraz wszystko jest jasne. Jeżeli chcecie o coś dopytać, to piszcie śmiało. Czy to w formie komentarza czy prywatnej wiadomości. Trzymajcie się w zdrowiu.

Pozdrowelove! ❤️

(Visited 199 times, 1 visits today)
Close