Wideo recenzja licznika Lezyne Easy GPS

Autor 19:01 Recenzje, Wideoblog

Recenzja licznika rowerowego Lezyne Macro Easy GPS

Co sądzę o liczniku rowerowym Lezyne Macro Easy GPS. Dowiecie się tego wszystkiego, czego nie doczytacie na stronie producenta. Poznacie jego mocne i słabe strony.

Po zapoznaniu się z naszym ostatnim porównaniem dwóch liczników od Lezyne, byliście bardzo ciekawi co sądzę o liczniku rowerowym Lezyne Macro Easy GPS. Tak więc specjalnie dla Was postanowiłem nagrać swego rodzaju wideo recenzję.

Nie poruszam w filmie oczywistych kwestii, o których możecie doczytać na stronie producenta. Według mnie mija się to z celem. Od kwietnia bieżącego roku wyrobiłem sobie już zdanie na jego temat. Poznałem także jego mocne i słabe strony. Z tego filmu dowiecie się m.in. o tym jak działają przyciski, ile trzyma bateria i jak dokładny jest sygnał GPS. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Trzeba jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach, o których informuję Was na filmie. Życzę miłego oglądania!

PS: Na stronie producenta widnieje już tylko nowsza rewizja licznika Lezyne Macro Easy GPS, lecz cała jego funkcjonalność wydaje się być identyczna.

Pozdrawiam.
Piotrek

(Visited 507 times, 1 visits today)
Close