Autor 16:51 Vox populi

Pierwszy film z serii Gość specjalny nagramy w Warszawie

Pierwszy odcinek na YouTube z serii Gość specjalny w 2021 roku będziemy nagrywać w Warszawie. Sobotę rezerwujemy dla gościa, niedzielę natomiast tylko i wyłącznie dla naszych fanów!

Chcielibyśmy Wam zakomunikować, że premierowy odcinek w 2021 z serii Gość specjalny na naszym YouTube będziemy nagrywać w Warszawie. O konkretnym terminie poinformujemy Was poprzez nasze wszystkie media społecznościowe, jak tylko sytuacja w kraju związania z Covid19 trochę się ustabilizuje. Dlaczego? Musimy bez problemów dojechać autem lub pociągiem i zorganizować sobie jakiś nocleg.

W stolicy będziemy przez dwa pełne dni (pomijamy piątek, czyli podróż):

  • Pierwszy dzień – sobota: rezerwujemy tylko i wyłącznie dla jednej osoby, z którą mamy umówione nagrywanie odcinka. Tego dnia nie będziemy się umawiać na jakiekolwiek inne spotkania.
  • Drugi dzień – niedziela: rezerwujemy dla wszystkich z Was, którzy zechcą z nami pojeździć po stolicy i okolicach, i nagrać wspólny grupowy odcinek na YouTube.

Jeśli chodzi o typy tras, to będą to trasy stricte szosowe. Jak zapewne wiecie, Piotrek nie ma już gravela ani roweru górskiego, więc obydwoje zabieramy swoje szosówki. Oczywiście każdy będzie mógł się do nas przyłączyć. Bez względu na rodzaj roweru – tak jak to było chociażby podczas zgrupowania w Międzyzdrojach. Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, gdzie ktoś będzie zbyt szybko jechał, to najnormalniej w świecie mu podziękujemy i każemy odłączyć się od grupy.

Szczerze? Nie możemy już doczekać się pierwszego wyjazdu i poznania kolejnych ciekawych osób, które podzielają naszą pasję do rowerów ?

Pozdrawiamy!
Monika i Piotrek ?‍♀️?‍♂️

(Visited 100 times, 1 visits today)
Close