Autor 19:49 Vox populi

Rowerowy profil Piotrka @cyclingchief na Instagramie

Krótko o rowerowym profilu Piotrka @cyclingchief na Instagramie. Tematyka opisów i zdjęć, oraz częstotliwość publikowania nowych wpisów.

Jak dobrze wiecie, zarówno ja, jak i Piotrek prowadzimy osobno własne rowerowe profile na Instagramie. Kiedyś myśleliśmy nad tym by je w pewien sposób połączyć i prezentować wspólne zdjęcia na nowym profilu @cyklo.para. Tak zrobiliśmy, ale na dłuższą metę nie zdało to egzaminu. Dlaczego? Od nowa musieliśmy zdobywać obserwujących i nasze wpisy nie docierały do tak szerokiego grona jak w przypadku naszych prywatnych kont.

Postanowiliśmy więc publikować różnego rodzaju wpisy na prywatnych kontach. W pierwszej kolejności chcemy zapoznać Was z rowerowym profilem Piotrka @cyclingchief na Instagramie ?

Tematyka opisów i zdjęć

Profil Piotrka jest stricte związany ze światem rowerów. To nigdy się nie zmieni, bo mocno trzymamy się pierwotnych zasad. Nie dodajemy zdjęć z innych dyscyplin sportu tylko dlatego, że jakaś marka napisze z ofertą współpracy i wyśle nam coś za free. Takie sytuacje często widzimy na profilach o podobnej tematyce. U nas, a przede wszystkim u Piotrka tego nie uświadczycie.

Jeśli chodzi o relacje tzw. instastories, to tutaj możecie liczyć na nieco urozmaicenia. Oprócz rowerowych relacji znajdziecie te wyjęte z naszego życia prywatnego. Obydwoje chcemy – nie tylko Piotrek – abyście od czasu do czasu widzieli nas tak, jak wyglądamy na co dzień. W końcu ileż można pokazywać się Wam w kaskach, a na oczach mieć rowerowe okulary ?. Są jakieś granice.

Kiedy na blogu Cyklopara pojawia się nowy artykuł lub film na naszym kanale YouTube, to właśnie śledzenie relacji u Piotrka jest świetnym rozwiązaniem. To on w pierwszej kolejności publikuje wszelakie informacje o nowościach z naszej blogowej działalności.

Częstotliwość nowych wpisów

Wszystkie wpisy Piotrek – jako @cyclingchief – publikuje wtedy, kiedy ma na to ochotę. Nie przejmuje się tym, że spadają mu jakieś zasięgi jeżeli opublikuje wpis o danej godzinie czy w danym dniu. Robi to z czystej pasji, a nie z jakiegoś obowiązku czy w celach promocyjnych. W ostatnich miesiącach jeździliśmy bardzo mało, więc i wpisów jest nie za dużo. Piotrek nie lubi wybierać się na rower tylko po to, aby zrobić fotkę na Instagrama. Nie widzi w tym żadnego sensu ?‍♂️

Z relacjami jest bardzo podobnie. Piotrek nie ma parcia na zamieszczanie relacji już podczas danej wyprawy. Po przyjeździe do domu na spokojnie siada przed komputerem, przegląda zdjęcia, przygotowuje odpowiedni rozmiar plików graficznych i dopiero je publikuje. Kiedy wybiera się w dłuższą trasę, to przesyła odpowiednio więcej relacji.

Płatne reklamy

Ten temat niejednokrotnie poruszaliśmy w swoich artykułach czy filmach na YouTube. Znacie nasze podejście do tematu. Czy znajdziecie coś takiego na rowerowym profilu Piotrka? Jeżeli jesteście na bieżąco z naszymi materiałami na blogu, to sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Jeżeli nie, to czas najwyższy nadrobić zaległości ?

Podsumowując

Przez pewien czas zastanawialiśmy się nad tym jak podsumować ten i kolejny artykuł, w którym to przedstawimy Wam rowerowy profil Moniki na Instagramie. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak zamieścić link do konta Piotrka. Jeżeli spodobają Wam się jego opisy i zdjęcia, to gorąco zachęcamy do zaobserwowania profilu.

Profil @cyclingchief na Instagramie ? https://www.instagram.com/cyclingchief

Pozdrawiamy!
Monika i Piotrek ?‍♀️?‍♂️

(Visited 339 times, 1 visits today)
Close