Autor 14:07 Opowieści

Zapadamy w sen zimowy

O tym, dlaczego na naszym blogu i na YouTube pojawia się w tym okresie dużo mniej materiałów. Zapadamy powoli w sen zimowy.

Kochani! Zapewne zastanawiacie się, dlaczego nie pojawiają się nowe wpisy na naszym blogu czy filmy na naszym kanale YouTube. Niektórzy nawet piszą do nas prywatne wiadomości z zapytaniem co się dzieje i czy wszystko w porządku.

Otóż chcemy Wam oznajmić, że wspólnie z Moniką zdecydowaliśmy zrobić sobie zimową przerwę od mediów społecznościowych. Zarówno od regularnego postowania zdjęć na Instagramie, jak i publikacji nowych wpisów na blogu. Nie wykluczamy, że od czasu do czasu pojawi się coś nowego (nic na siłę), a kontakt z Wami będziemy utrzymywać przede wszystkim przez nasz fanpage na Facebooku.

Nasz fanpage Cyklopara: https://www.facebook.com/cyklopara

Mamy dla Was również miłą – tak nam się wydaje – wiadomość. W przyszłym sezonie planujemy zakup dobrej kamerki sportowej wraz z mikrofonem i na naszym kanale na YouTube będą pojawiały się odcinki z nowymi rowerowymi gośćmi. Jeżeli sytuacja związana z pandemią COVID-19 się nie pogorszy, to w pierwszej kolejności odwiedzimy Kraków lub Warszawę. Wstępne rozmowy już się odbyły i chętnych jest tyle, że chyba zorganizujemy jakieś grupowe spotkanie. Cieszymy się z tego powodu i mamy nadzieję, że nic nie popsuje tych planów!

Dziękujemy wszystkim pytającym się o nas za troskę, a osobom udzielającym się na naszym fanpage i grupie CykloParaNieNormalni za wszelkie oznaki aktywności. Cyferki nadal się dla nas nie liczą. Chcemy mieć grupę zaufanych aktywnych ludzi, niż tłumy biernych słuchaczy. W tym roku usunęliśmy ręcznie z grupy ponad 300 osób. To chyba mówi samo za siebie, prawda?

Trzymajcie się ciepło i jak tylko jest ku temu okazja, to wyskoczcie na rower. Pamiętajcie, miejcie szacunek do każdych kilometrów. Zarówno tych małych, jak i dużych.

Pozdrawiamy!
Monika i Piotrek

(Visited 251 times, 1 visits today)
Close