Autor 16:40 Wideoblog

Zgrupowanie w Bieszczadach – film Pair of Wheels

Zgrupowanie CCT z perspektywy Piotrka z Pair of Wheels. Duża dawka humoru, dobra zabawa i górskie klimaty. Oglądamy!

13 marca pojawił się nowy film na kanale u Pair of Wheels z drugiego dnia zgrupowania Cycling Chief TRIBE w Bieszczadach. Na nagraniu możecie spodziewać się m.in. niemałej porcji humoru i wspaniałej górskiej zabawy. W zgrupowaniu udział wzięło udział 12 osób (miało być 13, ale jedna osoba nie dojechała). Niestety, drugiego dnia Ci szybsi nie chcieli najwidoczniej z nami nagrywać odcinka i gonili przed siebie ile fabryka dała. No ale liczy się to, że też byli zadowoleni, tak jak nasza 5-tka.

Na pierwszy rzut oka możecie stwierdzić, że trasy te w ogóle nie były trudne. Pamiętajcie jednak, że GoPro i szeroki kąt wszystko wypłaszcza. To, jak strome były niektóre m.in. zjazdy, możecie zobaczyć po tyłku Dominiki wysuniętym prawie że całkowicie poza siodełko.

Dlaczego promujemy ten odcinek? Cóż, przez kilka niemiłych wydarzeń ostatnimi czasy straciłem wenę na jakikolwiek montaż kolejnych odcinków. W tym m.in. ze zgrupowania w Bieszczadach. Skoro Pair of Wheels wzięło się – mówiąc kolokwialnie – do roboty i zmontowali swoje prywatne materiały z tej imprezy, to trzeba je pokazać światu.

Życzymy Wam miłego oglądania! Pamiętajcie, że odcinek z pierwszego dnia także jest dostępny na ich kanale. Będziecie mieli nawet w podpowiedziach.

Pozdrowelove! ❤️

(Visited 110 times, 1 visits today)
Close