Autor 16:16 Będziemy tam

GPA Rajdy dla Frajdy – opolskie

22 sierpnia 2021 weźmiemy udział w kolejnym wyścigu Grand Prix Amatorów na Szosie, czyli słynnej serii Rajdy dla Frajdy.

Zgadza się! W tym roku również weźmiemy udział w zawodach kolarskich dla amatorów, czyli Grand Prix Amatorów na Szosie w województwie opolskim. Ani chwili się nad tym nie zastanawialiśmy, gdyż tegoroczny wyścig startuje właśnie z Brzegu 😊👍

Nadal zastanawiamy się jaką trasę wybrać, czy wersję sportową na 128 kilometrów czy – jak to było w ubiegłym roku – wersję rekreacyjną na 88 kilometrów. Oczywiście cały wyścig będzie przez nas nagrywany i po kilku dniach od wyścigu pojawi się wideorelacja na naszym kanale YouTube.

Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku będziemy się świetnie bawić na trasie i poznamy kilka nowych rowerowych twarzy 🙂. Poniżej znajdziecie link do pełnego opisu wszystkich rodzajów tras dla tego wyścigu.

Szczegółowy opis trasy: https://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2021/opolskie/

Do zobaczenia!
Monika i Piotrek 🚴‍♀️🚴‍♂️

PS: Relację z ubiegłorocznego wyścigu GPA Rajdy dla Frajdy znajdziecie na naszym kanale YouTube. Tym razem jakość dźwięku będzie dużo lepsza, gdyż w ubiegłym roku nie dysponowaliśmy odpowiednimi akcesoriami.

(Visited 225 times, 1 visits today)
Close