Autor 19:00 Wideoblog

Jak na nas trafiliście i co sądzicie o naszym rowerowym blogu

Premierowy odcinek z nowej serii na naszym YouTube. Pytamy Was o to jak trafiliście na naszego bloga i co Wam się u nas podoba, a co nie. Bądźcie szczerzy!

Nadszedł czas na premierowy odcinek z nowej serii DO WAS OD NAS! Jest to swego rodzaju odwrotność znanych Wam dobrze filmów typu Q&A (ang. Questions and Answers) u naszej rowerowej konkurencji. Jak dobrze wiecie wszystko lubimy robić po swojemu ??

Chcemy mieć z Wami dużo lepszy kontakt, dlatego to nie Wy będziecie nam zadawać różnego rodzaju pytania, tylko my! Dlaczego? Nie chcemy stać w miejscu, a rozwój naszego rowerowego bloga jest dla nas bardzo ważny. Liczymy na niemały feedback by wiedzieć jakiego typu zachowań unikać, a które z nich potęgować.

W pierwszym odcinku Piotrek kieruje do Was dwa pytania:

1️⃣ Jak natrafiliście na naszego bloga? Czyli w jaki sposób dowiedzieliście się o nas. Czy np.: poprzez reklamy na Facebooku lub Instagramie, przypadkowo przeglądając rowerowe vlogi na YouTube czy przez polecenie nas przez osoby trzecie.

2️⃣ Co Wam się podoba i nie podoba na blogu? Prosimy Was tutaj o podanie po co najmniej jednej rzeczy, którą sobie chwalicie i jednej która Was drażni w naszej rowerowej działalności. Miejcie odwagę na konstruktywną krytykę. Wszystko przyjmiemy na klatę gdyż sami o to prosimy.

Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy miłego oglądania.
Czekamy na Wasze komentarze!

(Visited 137 times, 1 visits today)
Close