Autor 20:30 Wideoblog 5 komentarzy

Szosowa trasa z Brzegu do Wrocławia

Wideorelacja z naszej bezpiecznej szosowej trasy rowerowej z Brzegu do Wrocławia. Mimo kilku nieprzyjemnych fragmentów myślimy, iż jest godna polecenia.

Szosowa trasa rowerowa z Brzegu do Wrocławia w naszym wykonaniu. W ponad 90% jechaliśmy samymi bocznymi drogami. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo na drodze, więc tylko przez chwilę jechaliśmy drogą krajową. Niestety od czasu do czasu natrafialiśmy na kiepskiej jakości nawierzchnię lub zaniedbane fragmenty dróg z kostki ?. Nie było tego zbyt wiele, więc ta trasa rowerowa jest jak najbardziej godna polecenia.

Skoro my daliśmy sobie radę na rowerach szosowych z oponami 25C, to Wy również ?. Po drodze odwiedziliśmy Pałac w Oleśnicy Małej ?️, a przejeżdżaliśmy przez takie miejscowości i wioski jak Małujowice, Owczary, Niemil, Osiek, Jaczkowice, Oławę, Jarosławice i Świętą Katarzynę. W jedną stronę wyszło nam prawie że równo 60 kilometrów. Na miejscu we Wrocławiu zjedliśmy lekki obiad, wypiliśmy piwko, zrobiliśmy zdjęcie przy napisie WRO i wieczorem zdecydowaliśmy się na powrót pociągiem.

Życzymy Wam miłego oglądania i czekamy na fajne komentarze z Waszej strony!
Monika i Piotrek ?‍♀️?‍♂️

(Visited 354 times, 1 visits today)
Close