Autor 09:50 Vox populi

Liderzy wśród fanów na fanpage. Październik 2020

Lista osób, które najczęściej komentowały i reagowały na nasze posty na Facebooku. Doceniamy to, że razem z nami chcą stworzyć coś nowego i oryginalnego. Nie lubimy bierności!

Postanowiliśmy, że będziemy wyróżniać liderów wśród fanów naszego fanpage na Facebooku. Są to osoby najbardziej aktywne, które nie tylko dają łapki w górę pod naszymi postami, lecz również zamieszczają ciekawe komentarze. Biorą często udział w dyskusjach, nawet tych bardziej kontrowersyjnych. Jest to dla nas istotne, gdyż lubimy mieć z Wami kontakt. Nie lubimy bierności.

Tego typu zestawienie będziemy publikować co miesiąc. Liczba liderów wśród fanów będzie ulegać zmianie. Lista aktualizowana jest – z tego co nam wiadomo – co dwa tygodnie, lecz my będziemy uśredniać te dane i wyróżniać osoby, które powtarzają się w kolejnych zestawieniach.

Chcemy Wam podziękować za wszelakie oznaki aktywności na naszym fanpage! Mamy nadzieję, że tego typu artykuły przyczynią się do tego, że na liście wyróżnionych fanów będą pojawiać się nowi użytkownicy. Jeszcze raz dziękujemy! Razem tworzymy i będziemy tworzyć coś nowego i na swój sposób oryginalnego! Według nas nie ma nic gorszego niż publikowanie płytkich artykułów na blogu czy wpisów na Facebooku. Często tylko po to, by zwiększać atrakcyjność swojego bloga w celu nawiązania nowych współpracy i czerpania korzyści wyłącznie dla siebie ?‍♀️?‍♂️

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą aktywność na naszym fanpage. Jeżeli ktoś z Was – kto przeczytał ten wpis bezpośrednio na naszym blogu – jeszcze nie obserwuje naszego fanpage, to gorąco Was tam zapraszamy! Staramy się dość często publikować nowe posty. Co pewien czas organizujemy dla Was tzw. Social Event, gdzie Wasze zdjęcie i link do profilu na Instagramie mogą być wyświetlane w zdjęciu w tle naszego fanpage przez okres 7 dni ??

Link do naszego fanpage Cyklopara ? https://www.facebook.com/cyklopara

Pozdrawiamy!
Blog rowerowy Cyklopara.pl

(Visited 360 times, 1 visits today)
Close