Autor 19:10 Będziemy tam • 1 Komentarz

TREK Demo Day w Strzelinie

14 marca 2020 jedziemy na TREK Demo Day, które odbędzie się w sklepie rowerowym KORBA w Strzelinie. Będziemy testować przede wszystkim rowery górskie z pełną amortyzacją na Wzgórzach Strzelińskich.

Razem z Moniką weźmiemy udział w kolejnym TREK Demo Day, które odbędzie się tym razem w ulubionym sklepie rowerowym Moniki, czyli w KORBIE. Impreza odbędzie się 14 marca 2020 i będzie trwała wyjątkowo aż dwa dni.

Tym razem na pewno będziemy testować wysokie modele z pełną amortyzacją, gdyż Monika zna w okolicach Strzelina przecudne leśne ścieżki, a nawet single. Zapytacie nas, gdzie? Udamy się w kierunku Wzgórz Strzelińskich. Jeżeli czas nam na to pozwoli, to spróbujemy zdobyć niewysoki szczyt Gromnik, albo nawet Nowoleską Górę.

Powiem Wam, że już nie mogę się doczekać. Jak wiecie z naszej relacji z TREK Demo Day 2020 w Częstochowie, testowaliśmy tylko rowery szosowe, gdyż w ogóle nie znaliśmy żadnych ciekawych terenów, po których warto byłoby pojeździć takimi maszynami. Testowanie roweru enduro czy nawet xc na ścieżkach rowerowych to dla nas jest grzechem.

Czy ktoś z Was również wybiera się na te testy? Na pewno będzie dużo frajdy. Jeżeli tak, to piszcie w komentarzu pod tym wpisem. My na pewno będziemy, raczej pierwszego dnia, czyli 14-tego w sobotę. Z chęcią się z Wami zobaczymy i pogadamy, nawet o pogodzie.

Pozdrowelove!

Aktualizacja 12 marzec 2020:
Niestety z powodu zagrożenia ze strony Koronawirusa, impreza zostaje odwołana. Wstępnie jest przełożona na 28-29 marca. Jeżeli te daty się potwierdzą, to będzie bardzo małe prawdopodobieństwo, że Cyklopara weźmie w niej udział. Wielka szkoda, gdyż mieliśmy już zarezerwowane rowery na konkretne godziny. Cóż, będziemy Was na bieżąco informować.

(Visited 200 times, 1 visits today)
Close