Autor 09:12 Będziemy tam

Brevet Szczebrzeszyn „Czartowe Pole” 200km

16 maja 2020 wezmę udział w Brevet Szczebrzeszyn, tym razem z Moniką. Ponad 1300 metrów przewyższeń i 200 kilometrów do przejechania. Nie będzie łatwo.

W ubiegłym roku wziąłem udział w Brevecie Szczebrzeszyn 200 kilometrów i pomimo problemów ze skurczami dojechałem szczęśliwie do mety. Wszystko to dzięki pomocy wspaniałej grupy – pozdrawiam tutaj Grześka, Krzyśka i Ankę. W tym roku chciałbym przejechać ten dystans z Moniką. Jesteśmy już zapisani od dłuższego czasu.

Liczę na równie dobrą kolarską atmosferę podczas tego maratonu i na to, że będziemy go miło wspominać. Pewnym jest to, że poznamy nowe twarze – jest to wręcz nieuniknione, bo ja to lubię. Nie mam już swojego karbonowego roweru szosowego z prawdziwego zdarzenia, ale pojadę aluminiowym gravelem wyposażonym w szosowe oponki 32C. Na takim dystansie na pewno odczuję różnicę, ale nie ma co narzekać. To ma być przyjemność i pewnego rodzaju przekroczenie pewnej bariery – w szczególności dla Moniki. Będę ją mocno motywował i wspierał na trasie ❤️

Jeżeli chcecie zapisać się na ten maraton, to zapisy są otwarte do 12 maja 2020. Znajdziecie tam również szczegółowy opis trasy wraz z przewyższeniami. W tym roku podobnie, 210 kilometrów i około 1300 metrów przewyższeń. Łydki na pewno będą nas lekko piekły.

Pozdrowelove!

Aktualizacja 14 maj 2020:
Niestety z powodu zagrożenia ze strony Koronawirusa, impreza zostaje odwołana. Wszyscy, którzy wnieśli opłaty zostają automatycznie zapisani na Brevet Szczebrzeszyn na 2021 rok. Wstępnie ma się odbyć w trzecią sobotę maja. Możecie także wziąć udział w innym Brevet 200 jeszcze w tym roku, o ile jakiś się odbędzie. Po więcej szczegółow zapraszamy Was na Wasze skrzynki pocztowe.

(Visited 290 times, 1 visits today)
Close