Autor 07:12 Imprezy, Wideoblog

Zgrupowanie CCT nad morzem – dzień 1

Pierwsze rowerowe zgrupowanie Cycling Chief TRIBE. Od Świnoujścia po Koserów i truskawkowe miasteczko Karls Erlebnis-Dorf.

Zgrupowanie Cycling Chief TRIBE nad morzem. Wreszcie udało mi się zorganizować ustawkę rowerową naszej grupy na Facebooku. Wspaniała kolarska atmosfera, cudowne widoki, idealna słoneczna pogoda i niesamowici kolarze. Nikomu nie przeszkadzało to, że część osób jechała na rowerach górskich, część na rowerach szosowych, gravelowych i trekkingowych. Można? Można! Trzymaliśmy wspólne tempo, zero spiny, tak aby jazda ta dla każdego była przyjemnością. I tak było. Co widać m.in. po uśmiechniętych twarzach i sporej dawce humoru.

Jeśli chodzi o trasę pierwszego dnia, to wyruszyliśmy rowerami z Międzyzdrojów w kierunku Świnoujścia. Stamtąd pojechaliśmy na stronę niemiecką przez przejście graniczne w Świnoujściu, przez Ahlbeck, Heringsdorf, aż do Koserow. Zatrzymaliśmy się tam i zwiedziliśmy tzw. Truskawkowe miasteczko – Karls Erlebnis-Dorf. Życzę Wam miłego oglądania!

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w tej imprezie. Przede wszystkim Monice (@rowerowa_joginka) i Marcinowi (@martinez_giantlivteam) za pomoc w zorganizowaniu noclegu oraz zaplanowaniu trasy. O zapewnieniu sielankowej kolarskiej atmosfery nie wspomnę.

W zgrupowaniu w sobotę tj. 29.06.2019 wzięli udział:
@rowerowa_joginka
@martinez_giantlivteam
@blue_moni_bike
@endor.finka
@serduszkowy_szatan
@jo_cara06
@dariaa_awaria
@michuu1947
@monika.salinska
oraz Teresa i Dariusz z grupy CCT, oraz Miko

Pozdrowelove!

(Visited 120 times, 1 visits today)
Close