Autor 19:09 Opowieści

SERIAL – nowa seria na YouTube

Tak! Wreszcie w 2021 roku zaczynamy realizować pomysł, który powstał jeszcze podczas zgrupowania w Międzyzdrojach. Nagramy rowerowy serial, a odcinki będą publikowane na naszym YouTube!

Chcąc utworzyć coś nowego i na swój sposób oryginalnego, postanowiliśmy podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i nagrać serial rowerowy. Publikowany w formie odcinków na YouTube. Nie chcemy Wam zdradzać zbyt wielu szczegółów. W sumie to najlepiej byłoby, gdybyśmy zakończyli bieżący artykuł już w tym momencie. Nie no, troszkę musimy Wam powiedzieć. Ciut 😉

Nie za dużo?

Będzie to dla nas czasochłonne i bardzo wymagające przedsięwzięcie, jednakże wiążemy z tym pomysłem ogromne nadzieje. Ostatnimi czasy oglądamy różnego rodzaju seriale na Netflix i jeden z nich mocno nas zainspirował. Na tyle, że już jesteśmy na etapie pisania scenariusza do pierwszych odcinków. Jeżeli Wasz odzew będzie nas satysfakcjonował, to będziemy rozwijać się w tym kierunku. Nawet kosztem zamrożenia kilku pozostałych serii. Nie zdajecie sobie z tego sprawy jak wysoko sięga nasze podekscytowanie!

Role w serialu

Przewidujemy także pojawianie się – od czasu do czasu – bohaterów drugoplanowych w naszym serialu. Każda zaproszona osoba będzie musiała zagrać konkretną rolę i wykonywać nasze polecenia. To chyba nic dziwnego. Będzie reżyser i aktorzy. Reżysera trzeba się słuchać 😊. Na swojej rowerowej drodze poznaliśmy i poznamy wiele ciekawych osób. Jesteśmy wręcz pewni, że chętnych nie zabraknie. Mamy rację?

Podsumowanie

Nie napiszemy Wam ile będą trwały odcinki z naszego serialu. Jeszcze sami tego nie wiemy. Raczej będziemy celować w krótsze filmy, które będą bardziej dopracowane i interesujące. Jak wiecie, zarówno ja, jak i Monika na co dzień pracujemy, więc nasze zaplecze czasowe jest mocno ograniczone. Kanał na YouTube prowadzimy tylko i wyłącznie z naszej pasji do rowerów oraz zarówno do chęci poznania, jak i dotarcia do jak największej liczby nowych odbiorców.

Chcemy po raz kolejny (tak jak kiedyś Cycling Chief) zrobić coś, czym przyciągniemy do siebie nowych odbiorców i wyróżnimy się na tle rowerowej konkurencji. Będzie świetna zabawa!

Pozdrawiamy!
Monika i Piotrek 🚴‍♀️🚴‍♂️

(Visited 80 times, 1 visits today)
Close