Autor 11:40 Recenzje

TREK Checkpoint ALR 4 2019 – recenzja

Obszerna recenzja gravela TREK Checkpoint ALR 4. Szczegóły dotyczące ramy, osprzętu, problemów z rowerem oraz wrażenia z jazdy. Kocham gravele!

Chciałem, aby na tym blogu również pojawiła się recenzja mojego gravela TREK Checkpoint ALR 4 z roku 2019, który jest w momencie powstawania tego artykułu jedynym rowerem, na którym jeżdżę. Swoją szosę byłem zmuszony sprzedać, ale może kiedyś pojawi się inna 😊

Artykuł ten powstał na moim poprzednim blogu Cycling Chief, kiedy to jeszcze prowadziłem go w pojedynkę. Nie chcę, aby zaginał w czeluściach Internetu, więc do pełnej recenzji zapraszam Was właśnie tam: http://cyclingchief.pl/recenzja-trek-checkpoint-alr-4-2019

Dowiecie się tam m.in:

  • czym jest gravel,
  • o moich wrażeniach z jazdy, nawet w zimie po śniegu,
  • czemu zmuszony byłem wymienić opony na inne,
  • o szczegółach związanych z ramą, m.in. o kiepskim wykonaniu widelca, prowadzeniu pancerzy czy systemie Stranglehold,
  • o zastosowanym osprzęcie Shimano Tiagra 4700,

Cała recenzja jest wzbogacona o wiele zdjęć w wysokiej rozdzielczości, więc nie przeoczycie tam żadnego szczegółu. Brzmi interesująco? Mam nadzieję, że tak. Zapraszam Was do zapoznania się z tym artykułem (link macie powyżej).

Jeżeli bylibyście zainteresowani także recenzją jednego z rowerów Moniki, czy to roweru górskiego TREK X-Caliber 9 2020 czy szosowego Giant Liv Avail 1 to piszcie w komentarzach pod tym artykułem. Monika z chęcią wypowie się na ich temat, nie tylko z perspektywy kobiety, ale również cyklistki jeżdżącej rekreacyjnie.

Pozdrowelove!

(Visited 21 times, 1 visits today)
Close